MISJA I FILOZOFIA

Jesteśmy jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w kraju i Europie. Łącząc najlepsze tradycje i doświadczenia z blisko 50-letniej historii funkcjonowania firmy z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi dostarczamy na polski i światowy rynek wysokiej jakości okna i drzwi wykonane z drewna, drewna i aluminium, PVC, aluminium.
Nasza oferta to także konstrukcje aluminiowe, parapety, rolety, okiennice. Firma jest renomowanym wykonawcą nowoczesnych, wentylowanych elewacji na bazie deski drewnianej, płyt włókno-betonowych oraz kasetonów aluminiowych i stalowych.   Spółka posiada własny tartak, suszarnie, komory do sezonowania drewna oraz nowoczesny park maszynowy, który pozwala miesięcznie na wyprodukowanie 4 tysięcy sztuk  okien i drzwi drewnianych, ponad 5 tysięcy sztuk okien wykonanych z PCV i aluminium, przy pełnej kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Wyjątkowa trwałość, piękna forma, bogata kolorystyka oferowanych produktów oraz indywidualne podejście do oczekiwań i potrzeb zgłaszanych przez budujących i remontujących domy to cechy, dzięki którym zyskaliśmy miano rzetelnego i sprawdzonego partnera a nasze produkty znalazły zastosowanie w milionach domów i obiektach użyteczności publicznej.   Firma z sukcesem obsługuje rynek detaliczny oraz największe i najbardziej prestiżowe inwestycje w kraju i poza jej granicami, m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Węgrzech, Austrii, Izraelu, Włoszech, Litwie, Łotwie, Ukrainie, Słowacji, Czachach, Szwecji, Norwegii, Danii, a nawet USA, Malezji i Japonii.
W 2015 Goran podzielił się na 3 odrębne spółki  : Goran, Timber-Tech oraz Gorantech.  Celem podziału był dalszy rozwój na dużą skale wszystkich działów produkcyjnych.  Timber-Tech produkujący klejonkę niezbędna do produkcji stolarki okiennej oprócz stabilnej już pozycji na rynku krajowym rozwija się prężnie w exporcie.  Goran będący przez lata jednym z leaderów wśród producentów stolarki drewnianej nadal pozostaje w czolowce producentów, lecz w ostatnich latach skoncentrował się głownie na kompleksowych inwestycjach w kraju i za granica.  Atutem Gorana docenianym wśród klientów jest specjalistyczny dział technologi, który zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem nowych technologi, zaawansowanych rozwiązań technicznych oraz badaniami stolarki.  Tam gdzie konkurencja „podnosi biała flagę”  Goran  jest w stanie pomoc i rozwiązać problem architekta, projektanta czy tez inwestora.
Najmłodszym ” członkiem rodziny”  jest Gorantech, który defakto  zajmuje się produkcja stolarki PCV oraz wdrażaniem najnowszych technologi w tym segmencie stolarki.  Gorantech którego 80 % produkcji jest exportowane do Włoch specjalizuje się w niebanalnych rozwiązaniach technicznych.

Komentowanie jest wyłączone