OKNA I DRZWI BALKONOWE

System profili GEALAN  wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rynku. System ten niesie ze sobą wiele zalet, jedną z nich jest jego jakość, solidne profile o wysokich parametrach termicznych zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale także nadają Państwa domu elegancji i estetyki.
Profil GORANTECH  SMART jest dostępny w szerokiej palecie kolorów co pozwala na wybór okien wg. upodobań i dopasowania ich do stylistyki wnętrza. Niska wartość współczynnika Uf wynosząca 1,2 W/m2K oraz głębokość ramy równej 74mm, a także solidne wzmocnienia stalowe pozwalają na użytkowanie okien w systemie SMART przez wiele lat. Pomimo wszystkich wymienionych zalet systemu GORANTECH  SMART czyniących go produktem bardzo wysokiej jakości, jeden zasadniczy jego atut nie został wymieniony, jest nim jego konkurencyjna cena. Podsumowując decydując się na zakup okien GORANTECH  SMART, kupują państwo nie tylko okna bardzo wysokiej jakości, ale także w bardzo korzystnej cenie.
GORANTECH_SMART
System GORANTECH SMART o szerokości 74mm to 6-komorowe profile okienne z klasycznym skrzydłem prostym oraz ze skrzydłem zaokrąglonym (Round Line). Na okna z systemu SMART decydują się osoby przykładające dużą wagę do wypracowania indywidualnego stylu i starające się nadać swoim mieszkaniom oryginalny i niebanalny wygląd. Kształtują w ten sposób własny charakter przestrzeni, wyrażając jednocześnie zamiłowanie do klasycznej estetyki i dobrej jakości. Okna z systemu SMART cieszą oko klarownym, eleganckim prowadzeniem linii, miękkimi konturami i nieprzemijającą elegancją. Ascetyczny design dzięki wąskim powierzchniom licowym harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne jak i eklektyczne wnętrze.
SMART01 SMART02
GORANTECH_iPLUS
Ościeżnica systemu GORANTECH iPLUS to unikalny produkt. Dzięki sześciu komorom idealnie chroni przed zimnem i hałasem oraz aktywnie przyczynia się do obniżenia emisji CO2. Ponadto głębokość 83 mm zapewnia podwyższoną wytrzymałość naroży a tym samym gwarantuje większą stabilność okna. Duże wzmocnienia stalowe dbają o wysoką statykę a precyzyjne mocowanie okuć stanowi ważny plus w kwestii ochrony antywłamaniowej. System  iPLUS ma szczególne zastosowanie w budowie domów pasywnych. Szerokie ramy o podwyższonej termice przyczyniają się szczególnie do zachowania wysokiej termiki całego budynku a także wpływają mniejsze zużycie energii i chronią w szczególności przed utratą ciepła. Dodatkowym atutem jest design profilu  iPLUS, który przyciąga wzrok wielu klientów. Jeśli zależy ci na wysokiej termice w twoim domu wybierz profil GORANTECH iPLUS już dziś.
IPLUS01
GORANTECH_PLUS
System GORANTECH PLUS ma głębokość 74 mm. Przemyślane w każdym detalu wewnętrzne życie pięciu komór zapobiega powstawaniu mostków termicznych i optymalizuje w ten sposób izolację cieplną. Dodatkowo styk uszczelek wewnętrznych zaopatrzony jest w komory. Dzięki temu cały pakiet profili również w obszarze wrębu ma pięć komór. Przebadana wartość współczynnika U tej kombinacji profili łącznie ze standardowym usztywnieniem stalowym jest wyjątkowo niska i wynosi Uf = 1,2 W/m²K.
O wyglądzie okna w znaczny sposób decyduje system profili, z którego jest wykonane. Dlatego też naszemu ekskluzywnemu profilowi GORANTECH PLUS nadaliśmy szczególne właściwości. W ten sposób okna z sytemu PLUS spełnią wszystkie wymagania, jakie mogą przed nimi postawić użytkownicy. Wyróżniają się harmonijnymi proporcjami, zaokrąglonymi kształtami, smukłością i doskonale gładką powierzchnią.
Wytrzymałość zastosowanych materiałów i sposób osadzenia uszczelki wewnętrznej, stanowią dodatkową barierę, przez co gwarantują większe bezpieczeństwo okna. Uzupełnienie stanowi stabilne mocowanie okuć w ościeżnicy.
7008-7093
GORANTECH_ELITE
GORANTECH  prezentuje po raz pierwszy na rynku polskim ekskluzywny system okien ELITE: połączenie okna pcv z oknem drewnianym. Elite, który jest efektem wspólnej pracy inżynierów Gorana oraz polsko-włoskiej grupy architektów, będzie z całą pewnością trendem w stolarce na najbliższe lata. GORANTECH używa do produkcji serii ELITE profili GEALAN oraz drewna dębowego, aczkolwiek system pozwala na dowolną konfigurację esencji i kolorów dając nieskończoną ilość konfiguracji. Możliwość używania pakietów szybowych o grubości do 48mm pozwala osiągnąć doskonałe parametry save-energy.
ELITE01

Komentowanie jest wyłączone